Avaleht Turundus Otsid turundajat? Digipartneri leidmise tööriist Wisestly teeb selle eriti lihtsaks.

Otsid turundajat? Digipartneri leidmise tööriist Wisestly teeb selle eriti lihtsaks.

Wisestly.ee on platvorm turundajatele ja teistele digivaldkonna vabakutselistele, agentuuridele ning ettevõtetele, kes vajavad nende teenuseid. Ettevõtja saab kerge vaevaga näha ja võrrelda erinevate teenusepakkujate oskusi, portfooliot ning hinda. Kui midagi sobivat on leitud, saab huvipakkuva firma või inimesega platvormil ühendust võtta ja koostööd alustada

Wisestly

Tuleb ainult registreerida kasutajaks, mis samuti on tasuta ning ei kaasne kõrvalkulusid. Seejärel saad ligipääsu teenusepakkujate nimekirja ning filtreerida tegijaid vastava oskuse, hinna või tüübi näol.

leia vabakutseline arendaja

Ükshaaval potentsiaalsetele teenusepakkujatele kirjutamine, vastuste ootamine on tihti ajakulukas ja tüütu. Selleks saad lisada oma projekti/soovi lisades kirjelduse ja muu vajaliku info. Seejärel saavad sobivad teenusepakkujad juba teha sulle pakkumisi.

lisa uus projekt

Wisestly on pannud suure rõhu turvalisusele ja tegijate tagasidele, mis tähendab, et teenusepakkujad ei saa enne raha kui töö valmis. Samuti ei lähe projekt enne töösse, kui klient on platvormile tasu hoiule pannud. Vaidluste korral on aitamas ka kogenud projektijuhid, et tekkinud probleemid saaksid lahendatud.

Tegutse nutikalt, registreeru Wisestly kasutajaks siin